Lejonskulptur

Lejonskulptur
Lejonskulptur
Lejonskulptur
Lejonskulptur
Lejonskulptur
Lejonskulptur
Lejonskulptur
Lejonskulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKULPTUR, lejon, 1900-tal, efter Alfred Barye, patinerad metall, längd 44 cm

Slitage, nedsjunken bottenplatta

289394

2015-01-29