Ehrén litografier Stockholm
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EHRÉN, Sven-Olof (född 1927): (6) Stockholmsmotiv ur portföljen "Staden mellan broarna", signerade och daterade Sven Olof Ehren -74, numrerade 64/360 en numrerad 63/360, färglitografier, 32x44 cm
289412
2015-01-29