Ehrén litografier Stockholm

Ehrén litografier Stockholm
Ehrén litografier Stockholm
Ehrén litografier Stockholm
Ehrén litografier Stockholm
Ehrén litografier Stockholm
Ehrén litografier Stockholm
Ehrén litografier Stockholm
Ehrén litografier Stockholm
Ehrén litografier Stockholm
Ehrén litografier Stockholm
Ehrén litografier Stockholm
Ehrén litografier Stockholm

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EHRÉN, Sven-Olof (född 1927): (6) Stockholmsmotiv ur portföljen "Staden mellan broarna", signerade och daterade Sven Olof Ehren -74, numrerade 64/360 en numrerad 63/360, färglitografier, 32x44 cm

289412

2015-01-29