Saltkar 1800-tal

Saltkar 1800-tal
Saltkar 1800-tal
Saltkar 1800-tal
Saltkar 1800-tal
Saltkar 1800-tal
Saltkar 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

800 SEK

SALTKAR, 1800-tal, båtformade på romboid fot, tryckt dekor av blomster, höjd ca 6,5 cm

Lagningar vid ben, smärre bortfall vid lagningar

289425

2015-01-29