Skålfat dekorurnor

Skålfat dekorurnor
Skålfat dekorurnor
Skålfat dekorurnor
Skålfat dekorurnor
Skålfat dekorurnor
Skålfat dekorurnor
Skålfat dekorurnor
Skålfat dekorurnor
Skålfat dekorurnor
Skålfat dekorurnor
Skålfat dekorurnor
Skålfat dekorurnor
Skålfat dekorurnor
Skålfat dekorurnor

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLFAT på fot, DEKORURNOR, 1900-tal, förgylld brons, porslin med tryckt och delvis bemålad dekor av figurscen, höjd ca 12-31 cm

Smärre slitage, renoverade

289429

2015-01-29