Lego telefon

Lego telefon
Lego telefon
Lego telefon
Lego telefon
Lego telefon
Lego telefon
Lego telefon
Lego telefon

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

800 SEK

TELEFON, 1980-tal, tillverkare Tyco, konstruktion i Lego, enligt uppgift fungerande, 18x19 cm

Bruksslitage

289443

2015-01-29