Gustaf Ankarcrona, oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANKARCRONA, Gustaf (1869-1933): Utsikt från Näsåker, signerad och daterad G. Ankarcrona Näsåker 1900, olja på duk, 65 x 87

289456

2015-01-29