Samuel John Barnes, oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

6 000 SEK

BARNES, Samuel John (England 1847-1901): Skördelandskap, signerad och daterad S. J. Barnes -84, olja på pannå, 50,5 x 75,5

289458

2015-01-29