Seth Martin, oljemålning

Seth Martin, oljemålning
Seth Martin, oljemålning
Seth Martin, oljemålning
Seth Martin, oljemålning
Seth Martin, oljemålning
Seth Martin, oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARTIN, Seth Roland (1886-1925): Änder över sjö, signerad och daterad Seth Martin 1920, olja på duk, 53x72 cm

289460

2015-02-01