Mogens Vantore

Mogens Vantore
Mogens Vantore
Mogens Vantore
Mogens Vantore
Mogens Vantore
Mogens Vantore

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VANTORE, Mogens (Danmark,1895-1977): Lanskap med hus, signerad Vantore, olja på duk, 59x67 cm

289473

2015-01-29