Carl Johansson landskap med vattendrag

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHANSSON, Carl (1863-1944): Landskap med vattendrag, signerad Carl Johansson och otydligt daterad, olja på duk, 32,5 x 47,5 cm, sannolikt utförd 1893

289497

2015-02-01