Serveringsvagn valnöt

Serveringsvagn valnöt
Serveringsvagn valnöt
Serveringsvagn valnöt
Serveringsvagn valnöt
Serveringsvagn valnöt
Serveringsvagn valnöt
Serveringsvagn valnöt
Serveringsvagn valnöt
Serveringsvagn valnöt
Serveringsvagn valnöt
Serveringsvagn valnöt
Serveringsvagn valnöt
Serveringsvagn valnöt
Serveringsvagn valnöt

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, valnöt, 1900-tal, löstagbar bricka, undertill frostat glas, sarg med lådor, beslag i mässing, på hjul, höjd ca 60, 74x41 cm

Stötskador samt färgfläckar

289504

2015-01-30