Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
HERNAEUS, Erik (samtida): Komposition, signerad Hernaeus, olja på duk, 53x68 cm
Zustandsbeschreibung
289514
2015-01-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner