Erik Hernaeus

Erik Hernaeus
Erik Hernaeus
Erik Hernaeus
Erik Hernaeus
Erik Hernaeus
Erik Hernaeus

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

HERNAEUS, Erik (samtida): Komposition, signerad Hernaeus, olja på duk, 53x68 cm

Zustandsbeschreibung

289514

2015-01-30