Bordspendyl Louis Philippe
Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BORDSPENDYL, Louis Philippe, Frankrike, malakit med bronsbeslag, krönt av förgylld björn, halvslag, höjd ca 25 cm
Smärre skador och lagningar, nyckel och pendel finns att avhämta vid Utlämningen.
289521
2015-01-30