Bordspendyl Louis Philippe

Bordspendyl Louis Philippe
Bordspendyl Louis Philippe
Bordspendyl Louis Philippe
Bordspendyl Louis Philippe
Bordspendyl Louis Philippe
Bordspendyl Louis Philippe
Bordspendyl Louis Philippe
Bordspendyl Louis Philippe
Bordspendyl Louis Philippe
Bordspendyl Louis Philippe
Bordspendyl Louis Philippe
Bordspendyl Louis Philippe
Bordspendyl Louis Philippe
Bordspendyl Louis Philippe
Bordspendyl Louis Philippe
Bordspendyl Louis Philippe

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BORDSPENDYL, Louis Philippe, Frankrike, malakit med bronsbeslag, krönt av förgylld björn, halvslag, höjd ca 25 cm

Smärre skador och lagningar, nyckel och pendel finns att avhämta vid Utlämningen.

289521

2015-01-30