Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RIMMER, Gustav P (Danmark, 1904-84): Båtar i hamn, signerad, olja på duk, 45x58 cm
289530
2015-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här