Gustav Rimmer

Gustav Rimmer
Gustav Rimmer
Gustav Rimmer
Gustav Rimmer
Gustav Rimmer
Gustav Rimmer

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RIMMER, Gustav P (Danmark, 1904-84): Båtar i hamn, signerad, olja på duk, 45x58 cm

289530

2015-01-30