Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800/1900): Textilförsäljaren, signerad Lockett, olja på duk uppfodrad på pannp, 50x41 cm
Smärre dukskador
289531
2015-01-30