Målning

Målning
Målning
Målning
Målning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800/1900): Textilförsäljaren, signerad Lockett, olja på duk uppfodrad på pannp, 50x41 cm

Smärre dukskador

289531

2015-01-30