Oidentifierad konstnär 1900
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring sekelskiftet 1900): Kustbild med segelbåtar, akvarell, osignerad, dedikation: "Tillegnas vännen Emil af Alexander", ram i jugend med karvsnittsdekor, bildmått ca 28x48 cm
289533
2015-01-30