Oidentifierad konstnär 1900

Oidentifierad konstnär 1900
Oidentifierad konstnär 1900
Oidentifierad konstnär 1900
Oidentifierad konstnär 1900

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring sekelskiftet 1900): Kustbild med segelbåtar, akvarell, osignerad, dedikation: "Tillegnas vännen Emil af Alexander", ram i jugend med karvsnittsdekor, bildmått ca 28x48 cm

289533

2015-01-30