Sven Ernkvist oljemålning

Sven Ernkvist oljemålning
Sven Ernkvist oljemålning
Sven Ernkvist oljemålning
Sven Ernkvist oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNKVIST, Sven (1891-1978): "Höstdis", signerad och daterad S. Ernkvist 1941, olja på pannå, ca 34x49 cm

289534

2015-01-30