Åke Nothberg oljemålning

Åke Nothberg oljemålning
Åke Nothberg oljemålning
Åke Nothberg oljemålning
Åke Nothberg oljemålning
Åke Nothberg oljemålning
Åke Nothberg oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

NOTHBERG, Åke (1893-1973): Utsikt över Högalidskyrkan, signerad och daterad Å Nothberg 1949, olja på pannå, ca 30x24 cm

289535

2015-01-30