Aksel Lassen

Aksel Lassen
Aksel Lassen
Aksel Lassen
Aksel Lassen
Aksel Lassen
Aksel Lassen

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LASSEN Aksel Martin (Danmark, 1869-1946): Skogslandskap, monogramsignerad AL 1916, olja på duk, 33x38 cm

289536

2015-01-30