Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, art décostil, 1900-tal, förgyllda, spegel med dekor av delfiner, ca 88x44,5 cm, konsolbord med stenskiva, svarvade ben, höjd ca 77,5, 55x25 cm
289539
2015-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här