Förgylld spegel och konsolbord art decostil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, art décostil, 1900-tal, förgyllda, spegel med dekor av delfiner, ca 88x44,5 cm, konsolbord med stenskiva, svarvade ben, höjd ca 77,5, 55x25 cm

289539

2015-01-30