Liggande lejon 1800-tal marmor

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LIGGANDE LEJON, 1 par, 1800-tal, marmor, längd 24,5-23,5 cm

lagningar, nagg

289551

2015-02-05