Silkestavla

Silkestavla
Silkestavla

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SILKESTAVLA, 1900-talets första del, "Victory for the Allies" med nationsflaggor och fotoram i livboj, 50,5x48 cm

Slitage

289563

2015-01-30