Carlo Rosberg olja

Carlo Rosberg olja
Carlo Rosberg olja
Carlo Rosberg olja
Carlo Rosberg olja

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSBERG, Carlo (Danmark, 1902-1994): Gränd med katt, signerad C Rosberg, olja på duk, 54x40 cm

289564

2015-01-30