Målning 1900-tal

Målning 1900-tal
Målning 1900-tal
Målning 1900-tal
Målning 1900-tal
Målning 1900-tal
Målning 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Träd, signerad och daterad Arnold 1926, olja på duk, 43x29 cm

289570

2015-01-31