Rysk konstnär

Rysk konstnär
Rysk konstnär
Rysk konstnär
Rysk konstnär
Rysk konstnär
Rysk konstnär

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Ryssland, 1900-tal): Vattendjur, signerad och daterad på baksidan, blandteknik på papper uppfodrad på pannå, 119x79 cm

Skador, veck

289571

2015-01-31