Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AHLGRENSSON, Björn (1872-1918): Motiv från Djurgården, signerad och daterad Björn Ahlgrensson Djurgården -89, blyerts, ca 29x26 cm
Smärre fläckar
289580
2015-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här