Hilding Eklund oljemålning

Hilding Eklund oljemålning
Hilding Eklund oljemålning
Hilding Eklund oljemålning
Hilding Eklund oljemålning
Hilding Eklund oljemålning
Hilding Eklund oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

EKLUND, Hilding (1893-1984): Båt vid Ljungan i vinterskymning, signerad och daterad Hilding Eklund -44, olja på duk, 46x33 cm

Zustandsbeschreibung

289593

2015-01-30