Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
EKLUND, Hilding (1893-1984): Båt vid Ljungan i vinterskymning, signerad och daterad Hilding Eklund -44, olja på duk, 46x33 cm
Zustandsbeschreibung
289593
2015-01-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner