Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EKLUND, Hilding (1893-1984): Förtöjd eka vid Ljungan, signerad och otydligt daterad Hilding Eklund 54(?), olja på papper, 40,5x36 cm
Krackelyr
289594
2015-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här