Helge Lindgren oljemålning

Helge Lindgren oljemålning
Helge Lindgren oljemålning
Helge Lindgren oljemålning
Helge Lindgren oljemålning
Helge Lindgren oljemålning
Helge Lindgren oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDGREN, Helge (född 1895): Gårdsmotiv, signerad och otydligt daterad, Helge Lindgren, ???, olja på duk, 64x83 cm

289617

2015-01-31