Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TEKANNA, VAS, FAT, 3 st, 1800-tal, Kina, porslin, dekor i emaljfärger av bl a figurscener, kanna med handtag i vridet smide, höjd kanna ca 9 cm
Slitage
289629
2015-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här