Tekanna vas fat Kina 1800-tal

Tekanna vas fat Kina 1800-tal
Tekanna vas fat Kina 1800-tal
Tekanna vas fat Kina 1800-tal
Tekanna vas fat Kina 1800-tal
Tekanna vas fat Kina 1800-tal
Tekanna vas fat Kina 1800-tal
Tekanna vas fat Kina 1800-tal
Tekanna vas fat Kina 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEKANNA, VAS, FAT, 3 st, 1800-tal, Kina, porslin, dekor i emaljfärger av bl a figurscener, kanna med handtag i vridet smide, höjd kanna ca 9 cm

Slitage

289629

2015-01-30