Konrad Simonsson oljemålning

Konrad Simonsson oljemålning
Konrad Simonsson oljemålning
Konrad Simonsson oljemålning
Konrad Simonsson oljemålning
Konrad Simonsson oljemålning
Konrad Simonsson oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SIMONSSON, Konrad (1843-1911): Insjölandskap med stuga, signerad Konrad Simonsson, olja på duk, 48x78 cm

289634

2015-01-31