Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-ta), efter Tiziano Vecello: Maria Magdalena, olja på duk, 76x83 cm
Historik: Originalet i Ermitaget, Sankt Peterbourg
Krackelyr
289635
2015-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här