Oljemålning efter Tiziano Vecello
2015-02-05
289635
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-ta), efter Tiziano Vecello: Maria Magdalena, olja på duk, 76x83 cm
Historik: Originalet i Ermitaget, Sankt Peterbourg
Krackelyr