Oljemålning efter Tiziano Vecello

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-ta), efter Tiziano Vecello: Maria Magdalena, olja på duk, 76x83 cm
Historik: Originalet i Ermitaget, Sankt Peterbourg

Krackelyr

289635

2015-02-05