Bengt Ellis oljemålning

Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning
Bengt Ellis oljemålning

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELLIS, Bengt (1923-2006): "Vårvinter i skogen", signerad och daterad B Ellis 52, olja på duk, 64x53 cm

Smärre färgbortfall samt tryckskada

289636

2015-01-31