Oljemålning Italien 1700-tal
2015-02-05
289638
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR ( Italien 1700-tal): Änglar omgivna av blomstergirland, olja på duk uppfodrad, 63x47 cm
Hål, lagningar