Oljemålning Italien 1700-tal

Oljemålning Italien 1700-tal
Oljemålning Italien 1700-tal
Oljemålning Italien 1700-tal
Oljemålning Italien 1700-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR ( Italien 1700-tal): Änglar omgivna av blomstergirland, olja på duk uppfodrad, 63x47 cm

Hål, lagningar

289638

2015-02-05