Allan Wallberg bronsskulptur

Allan Wallberg bronsskulptur
Allan Wallberg bronsskulptur
Allan Wallberg bronsskulptur
Allan Wallberg bronsskulptur
Allan Wallberg bronsskulptur
Allan Wallberg bronsskulptur
Allan Wallberg bronsskulptur
Allan Wallberg bronsskulptur
Allan Wallberg bronsskulptur
Allan Wallberg bronsskulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALLAN WALLBERG (1909-1974): Same med benen i kors, signerad och daterad Allan Wallberg -54, brons, höjd inklusive träsockel ca 23 cm

289646

2015-02-22