Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BÄCKSTRÖM, Barbro (1939-1990): "Liten hand II", signerad och daterad Barbro Bäckström 1979, formad järnduk, ca 10x10 cm
289654
2015-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här