Barbro Bäckström skulptur

Barbro Bäckström skulptur
Barbro Bäckström skulptur
Barbro Bäckström skulptur
Barbro Bäckström skulptur
Barbro Bäckström skulptur
Barbro Bäckström skulptur

Klubbat för:

15 000 SEK

10 000 SEK

BÄCKSTRÖM, Barbro (1939-1990): "Liten hand II", signerad och daterad Barbro Bäckström 1979, formad järnduk, ca 10x10 cm

289654

2015-01-31