Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Bataljscen, Wouwerman, hans efterföljare, olja på pannå, ca 25x28 cm

289662

2015-01-31