Ishink Jens Quistgaard
2015-01-31
289665
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ISHINK, teak, brännstämplad JHQ (Jens Quistgaard) Dansk design Denmark 811, höjd 49 cm
Bruksslitage