Ishink Jens Quistgaard

Ishink Jens Quistgaard
Ishink Jens Quistgaard
Ishink Jens Quistgaard
Ishink Jens Quistgaard
Ishink Jens Quistgaard
Ishink Jens Quistgaard
Ishink Jens Quistgaard
Ishink Jens Quistgaard

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ISHINK, teak, brännstämplad JHQ (Jens Quistgaard) Dansk design Denmark 811, höjd 49 cm

Bruksslitage

289665

2015-01-31