Barbro Andersson färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ANDERSSON, Barbro (född 1948): "Hibiskus", signerad och daterad Barbro Andersson 2000, 7/250, färglitografi, bladmått ca 47x44 cm

289667

2015-01-31