Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ANDERSSON, Barbro (född 1948): "Hibiskus", signerad och daterad Barbro Andersson 2000, 7/250, färglitografi, bladmått ca 47x44 cm
289667
2015-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här