Pieter Neefs hans krets oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PIETER NEEFS, hans krets (1600-tal): Kyrkointeriör, bär signatur, olja på pannå, 39x52 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

289674

2015-02-02