Pieter van Bloemen Le Trompette
Klubbat för:
7 800 SEK
Utropspris
16 000 SEK
VAN BLOEMEN, Pieter (Antwerpen, 1657-1720): Le Trompette, olja på duk, 28x37 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
Dubblerad, krackeleringar, färgbortfall, tryckmärken efter kilram
289707
2015-02-01