Pieter van Bloemen Le Trompette

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

16 000 SEK

VAN BLOEMEN, Pieter (Antwerpen, 1657-1720): Le Trompette, olja på duk, 28x37 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Dubblerad, krackeleringar, färgbortfall, tryckmärken efter kilram

289707

2015-02-01