Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OLSSON HAGALUND, Olle (1904-1972): Räv i vinterlandskap, signerad och daterad Olle Olsson-23 olja på duk, 55x30 cm
Proveniens: Gåva till nuvarande familj direkt av konstnären
289715
2015-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här