Olle Nyman oljemålning
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
OLSSON HAGALUND, Olle (1904-1972): Räv i vinterlandskap, signerad och daterad Olle Olsson-23 olja på duk, 55x30 cm
Proveniens: Gåva till nuvarande familj direkt av konstnären
Kuntoraportti
289715
Päivämäärä:
2015-01-31