Byrå gustaviansk stil
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYRÅ, med profilerad stenskiva, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, fanérad i flertalet träslag, intarsiadekor av bla girlanger, beslag i mässing, höjd 80, 110x47 cm, nyckel finns
Smärre slitage, märken. Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
289716
2015-01-31