Lars Holm akvareller

Lars Holm akvareller
Lars Holm akvareller
Lars Holm akvareller
Lars Holm akvareller
Lars Holm akvareller
Lars Holm akvareller

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HOLM, Lars (född 1956): (2) "Skarvar Simpnäs" resp "Ejderskräck", akvareller, signerade Lars Holm och daterade 83 resp 84, ca 22x30,5 resp 29x38 cm

289734

2015-01-31