Akvareller skärgårsmotiv

Akvareller skärgårsmotiv
Akvareller skärgårsmotiv
Akvareller skärgårsmotiv
Akvareller skärgårsmotiv
Akvareller skärgårsmotiv
Akvareller skärgårsmotiv
Akvareller skärgårsmotiv
Akvareller skärgårsmotiv

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): (2) Skärgårdsmotiv, otydligt signerade och daterade Graham Axxx 91 resp 92, akvareller, ca 26x37 cm

289739

2015-01-31